Szállítási koordinátor - Csehország - 1000.00 - 1600.00 EUR Havi bér Tárgyalható | Tjobs

  • Lejárt álláshirdetés
  • Amit a munkáltató keres:
    Szállítási koordinátor
  • Pozíciók száma:
    3
    Pozíciók száma: 3
  • Ország:
    Csehország
    Ország: Csehország
  • Szerződés típusa:
    Teljes munkaidő
    Szerződés típusa: Teljes munkaidő
  • Nettó bér:
    1000.00 - 1600.00 EUR Havi bér Tárgyalható
  • Egyéb juttatások a bérezésen kívül:
    Szállás, Biztosítás
Követelmények
  • Követelmények:

    Angol - Kezdő
    Jogosítvány
    Jogosítvány E kategória 1 év tapasztalat E kategória 1 év tapasztalat
Kiegészítő információk
  • Cégleírás

    APOLMONT s.r.o. Ez specializálódott személyzet felvétele a Cseh Köztársaságban, Szlovákiában, Bulgáriában és Romániában a következő területeken: a mérnöki, prelucrearea fémek, építőipar, textil- és szállítási szolgáltatásokat. Cégünk engedélyezett toborzás, bérbeadása a személyzet, elhelyezése a személyzet, valamint a közvetítő tevékenységet.

    munkaköri leírás

    Illesztőprogramok rövid távolságokra futam: Csehország-NÉMETORSZÁG-lengyel és cseh
    szükséges okmányok:
    jogosítvány C + E kategóriákra
    Orvosi igazolás a munka.
    digitális tachográf-kártya
    pszichológiai orvosi igazolás

    Az első két hétben fog működni a vezető a cég befogadására.
    Szombaton és vasárnap ingyenes (szállás a cég által biztosított) a Cseh Köztársaságban.

    A cég kínál:
    -Contract Munkát a cég Apolmont.
    Győződnie arról szociális egészségügyi
    -Szállás mentes, kiváló életkörülmények (2 fő részére a szoba, fürdőszoba, terasz, díszített ágy, szekrény, éjjeliszekrény, hűtő, TV és ingyenes internet).
    Szállítás biztosít akár dolgozni
    -drept fizetett szabadság törvény
    foglalkoztatás-időszak tekinthető a szolgálati idővel
    DÍJAK ÉS jutalékkal nem !!!!