Nővér - Anglia (Nagy - Britannia) - 1200.00 GBP Havi bér | Tjobs

  • Lejárt álláshirdetés
  • Amit a munkáltató keres:
    Nővér
  • Pozíciók száma:
    50
    Pozíciók száma: 50
  • Ország:
    Anglia (Nagy - Britannia)
    Ország: Anglia (Nagy - Britannia)
  • Szerződés típusa:
    Teljes munkaidő
    Szerződés típusa: Teljes munkaidő
  • Nettó bér:
    1200.00 GBP Havi bér
  • Egyéb juttatások a bérezésen kívül:
    Szállás, Kiutazás, Biztosítás
Követelmények
  • Követelmények:

    1 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezzen, mint Ápoló  vagy  1 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezzen, mint Nővér  vagy  1 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezzen, mint Ápoló
    Angol - Középszint
Kiegészítő információk
  • Az ideális jelölt

    Mert felvenni, közvetlenül, akkor Avanta Care Kft dolgozói, és előnyös a munkaszerződés határozatlan időre, és bónuszokat páratlan.

    Mint nővér fontos, hogy a pozitív hozzáállás, hogy gyors a feladatokat, hogy csatlakozni kíván az emberekkel, és légy türelmes.

    Bármilyen képzés / szakmai vagy nem szakmai tapasztalat az orvosi területen is fontos, de nem lényeges, és a hálózat a betegek, akkor tudnia kell angolul középfokon.

    munkaköri leírás

    Elem nővér Angliában jár:

    - Létrehozása kapcsolat a betegekkel
    - Határozza meg a különleges igényeket betegek
    - Segíti, hogy gyakorolja
    - Sprjinirea betegek napi tevékenységet
    - Kialakítása működő rutinok segítsen beteg napi tevékenységét
    - Annak biztosítása, kényelem betegek támogatott
    - Segítő kezelhetik táplálkozás és az élelmiszer
    - Adjon az érzelmi támogatás, a betegek és a család
    - Annak biztosítása, egészségügyi feltételek
    - Rolling éjszaka, utazás vagy tartózkodnak a beteg lakóhelye szerinti.

    előnyök:
    - Ne jutalékot, azt közvetlenül a munkavállaló
    - Munkaszerződés határozatlan időre
    - Mi rendelkezik a szállítás
    - Mi szállást biztosítani és képzés első hetében
    - Győztes kezdődik £ 7.50 / óra, és nő akár 9 font / hó az első évben
    - Garantált minimális heti 35 óránál, és a lehetőséget, hogy akár 60 túlórát
    - Felelősségbiztosítás és ellenőrzi a rekord az egész Anglia
    - Speciális képzés - indukciós Frame Work Felnőtt Social Care
    - Támogatás elnyerése nemzeti biztosítási száma és bankszámla nyitás
    - A költségek csökkentése a szálláshelyek átlagos £ 250, maximum £ 300 havonta - a bérleti és közüzemi vagy segítséget találni lakóteret
    - Fizetett szabadság - 28 nap / év.