Operatőr - Anglia (Nagy - Britannia) - 1200.00 GBP Havi bér | Tjobs

  • Lejárt álláshirdetés
  • Amit a munkáltató keres:
    Operatőr
  • Pozíciók száma:
    2
    Pozíciók száma: 2
  • Ország:
    Anglia (Nagy - Britannia)
    Ország: Anglia (Nagy - Britannia)
  • Szerződés típusa:
    Teljes munkaidő
    Szerződés típusa: Teljes munkaidő
  • Nettó bér:
    1200.00 GBP Havi bér
  • Egyéb juttatások a bérezésen kívül:
    Szállás, Kiutazás, Biztosítás
Követelmények
  • Követelmények:

    1 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezzen, mint Operatőr
    Angol - Középszint
    Jogosítvány
    Jogosítvány B kategória 1 év tapasztalat B kategória 1 év tapasztalat
Kiegészítő információk
  • Anglia, Leeds, két szitanyomás üzemeltetők ruhagyár

    Feladatok:
    -Setting Gépek egy optimális sebességet, regisztrálja és a nyomtatási minőség.
    -javítás, Karbantartása és tárolása termelési szerszámok.
    -Implementation, Beállítása és eltávolítása gépek és berendezések gyártása.
    - A berendezések és anyagok javítására a gyártási folyamat és a munkahelyi biztonság.
    -Checks A gyártó berendezések, a nyilvántartások vezetését, a viszkozitás és a színes festék.

    Elvárjuk:
    -Jó látás
    -Perception Színek
    -True Szem és koordináció
    -Artistic Képességek, tudás, a grafikai tervezés és a képesség, hogy kövesse, és megfelelnek az ügyfelek igényeinek.
    -Ha Tudja keverni vegyszerek / nyomdafesték-tapasztalat a gyakorlati fizikai munka-motiváció, problémamegoldó készség, a kreativitás, hatóság.

    Ajánlunk:
    -Starting Fizetni £ 8.00 óránként
    - Munkaidő heti 40 óra
    IV.járművek találni állandó szállást a környéken
    Azonnali válasz kezdete
    -Állandó szerződés