Villanyszerelő - Németország - 1900.00 EUR Havi bér | Tjobs

  • Lejárt álláshirdetés
  • Amit a munkáltató keres:
    Villanyszerelő
  • Pozíciók száma:
    16
    Pozíciók száma: 16
  • Ország:
    Németország
    Ország: Németország
  • Szerződés típusa:
    Teljes munkaidő
    Szerződés típusa: Teljes munkaidő
  • Nettó bér:
    1900.00 EUR Havi bér
  • Egyéb juttatások a bérezésen kívül:
    Szállás, Biztosítás
Követelmények
  • Követelmények:

    4 év szakmai tapasztalattal kell rendelkezzen, mint Villanyszerelő
    Német - Középszint
    Jogosítvány
    Jogosítvány B kategória 1 év tapasztalat B kategória 1 év tapasztalat
Kiegészítő információk
  • Keresünk Németül beszélő ipari villanyszerelő ügyfeleink Németországban. A projektek többnyire finomítók, erőművek, gyárak, stb az ipari területeken.

    Munkaköri leírás:

    - Elektro szerelési munkák
    - Húzza kábelek
    - Készítés kábel módon
    - Csatlakozó és az épület elektromos panelek
    - Összekötő különböző eszközök
    - Üzembe rendszerek

    Teljes munkaidős szerződés - 40 óra / hét.
    További információ:

    - Tapasztalatok elektro berendezések gyárak, ipari üzemek;
    - Képes olvasni a műszaki rajzokat
    - Tapasztalatok létesítmény elektromos panelek, készülékek, így kábel módon húzza kábelek
    - Tapasztalatok a telepítési és montirozás nagyfeszültségű panelek, transzformátorok, kábelek
    - Képesség a magasban (állványzatok)

    Munkaruha:
    Szükséges, hogy a saját kéziszerszámok. Egy interjúban a munkáltató határozza meg, hogy milyen eszközökre van szükség.

    Szállás: Szolgáltató és fizeti a munkáltató térítésmentesen

    Élelmiszerek: Szolgáltató alkalmazottja