Assistant Manager Romania 400.00 EUR Monthly | Tjobs

  • Expired job
  • The employer is looking for:
    Assistant Manager
  • Number of positions:
    1
    Number of positions: 1
  • Country:
    Romania
    Country: Romania
  • Type of contract:
    full-time
    Type of contract: full-time
  • Net salary:
    400.00 EUR Monthly
  • Other benefits apart from the salary:
    Aren't mentioned
Requirements
  • Requirements:

    English - Advanced level
    Driver's licence
    Driver's licence B category 1 year B category 1 year
Other information on the job
  • MORGAN SOL recruteaza pentru clientul sau, companie ce activeaza in domeniul CONSULTANTEI si TRANZACTIILOR IMOBILIARE - ASSISTANT MANAGER

    RESPONSABILITATILE POSTULUI
    Legat de activitatile specifice, raspunde de:
    - indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
    - asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
    - preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
    - redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
    - asigurarea transmiterii / receptionarii documentelor prin curier, e-mail
    - actualizarea bazei de date documente
    - rezervari hotel parteneri externi, rezervari auto, etc.
    - elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor/rapoartelor cerute de management
    - asigurarea suportului administrativ pentru intreg departamentul din care face parte
    - alte sarcini trasate de managerul de departament

    CERINTE POST
    - EXCEL si WORD nivel MEDIU;
    - Cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
    - Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

    BENEFICII
    Pachet de compensatii si beneficii creat pe o structura motivanta si adaptata nevoilor si profilului candidatului. Oportunitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul companiei.