Sales specialist Romania 2000.00 - 5000.00 EUR Monthly Negotiable | Tjobs

  • The employer is looking for:
    Sales specialist
  • Number of positions:
    1
    Number of positions: 1
  • Country:
    Romania
    Country: Romania
  • Type of contract:
    full-time
    Type of contract: full-time
  • Net salary:
    2000.00 - 5000.00 EUR Monthly Negotiable
  • Other benefits apart from the salary:
    Transport, Insurance
Requirements
  • Requirements:

    Driver's licence
    Driver's licence B category 3 year B category 3 year
Other information on the job
  • Jobdistrict recruteaza pentru partenerul sau din Galati Director vanzari.

    Ceea ce cautam este :
    - Experienta in vanzari de minim 3 ani;
    - Experienta profesionala in functie de conducere;
    - Permis de conducere de minim 3 ani;
    - Studii superioare, cunostinte operare PC;
    - Bineinteles, o atitudine pozitiva, perseverenta, dinamism, spirit organizatoric;
    - Abilitati de prezentare si comunicare, negociere si dezvoltare a relatiilor interpersonale;
    - Abilitati de planificare si atingere a obictivelor pe termen mediu sau lung;
    - Disponibilitate pentru deplasarile in interes de serviciu.

    Responsabilitati :
    - Gestionarea si supervizarea activitatii personalului din subordine si participarea la realizarea bugetului de vanzari;
    - Identificarea nevoilor de instruire ale personalului din subordine si asigurarea formarii acestora;
    - Raportarea saptamanala/lunara a vanzarilor catre Directorului General ;
    - Analizarea volumul vanzarilor pe luna anterioara si propunerea planului de actiune in vederea cresterii acestora,
    - Identificarea de noi oportunitati de dezvoltare, extindere si imbunatatire a activitatii societatii;
    - Respectarea procedurilor companiei.

    Program de lucru : de luni pana vineri de la 08 :30 pana la 16 : 30 cu o pauza de 30 de minute.

    Beneficii :
    Pachet salarial motivant care cuprinde :
    - salariul de baza
    - bonusuri in functie de performanta
    - tichete de masa
    - spor de fidelitate dupa primul an de activitate
    - prime
    - pachet medical MedLife
    - participarea la cursuri si seminarii platite de societate.

    Pentru buna desfasurare a activitatii societatea pune la dispozitie telefon, laptop si masina de serviciu.

    Lucrul se va desfasura  intr-o echipa tanara si dinamica alaturi de care veti avea posibilitatea dezvoltarii si perfectionarii profesionale.