Lasser Tsjechische Republiek 880.00 - 1000.00 EUR Per maand Bespreekbaar | Tjobs

  • De werkgever is op zoek naar:
    Lasser
  • Aantal plaatsen:
    3
    Aantal plaatsen: 3
  • Land:
    Tsjechische Republiek
    Land: Tsjechische Republiek
  • Type arbeidsovereenkomst:
    Full time
    Type arbeidsovereenkomst: Full time
  • Netto salaris:
    880.00 - 1000.00 EUR Per maand Bespreekbaar
  • Secundaire arbeidsvoorwaarden:
    Accommodatie, Verzekering
Vereisten
  • Vereisten:

    Engels - Beginner niveau
    Rijbewijs
    Rijbewijs Catagorie B, met 1 jaar rijervaring Catagorie B, met 1 jaar rijervaring
Overige vacature informatie
  • Descrierea companiei

    APOLMONT s.r.o. este specializata in recrutarea de personal din Cehia,Slovacia,Bulgaria si Romania in urmatoarele domenii de activitati:constructii de masini,prelucrearea metalelor,constructii,industria textila si servicii de transport. Firma noastra este autorizata in recrutarea de personal,inchirierea de personal,plasarea de personal precum si in activitatile de intermediere.

    Descrierea jobului

    Sudori: se lucreaza pe tramvai; se necesita capabilitate de citire de desene tehnice, sudura pe procedeu 135 (CO2)
    Sudori in atelier de turnatorie: munca consta in : curatarea formei realizate cu electrod carbon; sudura pe baza procedeului 135
    Sudori pentru suduri simple: se sudeaza tevi (profile) metalice patrate cu grosime intre 1 si 5 mm, plasa metalica cu grosime pana la 6 mm, placi metalice cu grosime pana la 12 mm

    Cerinte
    -experienta profesionala
    - autonomie la locul de munca

    Firma ofera:
    -contract de munca cu firma Apolmont .
    -asigurari sociale de sanatate
    -cazare gratuita, conditii de trai excelente (2 persoane in camera, grup sanitar propriu, terasa,amenajata cu paturi, dulap, noptiere, frigider, TV, precum si internetr gratuit).
    -transport asigurat pana la locul de munca
    -drept de concediu de odihna platit conform legii
    -perioada angajarii este considerata pentru vechime.
    Fara taxe si comisioane!!!