Praca Pracownik linii, Anglia, 2000.00 EUR Miesięczne | Tjobs

  • Oferta wygasła
  • Pracodawca szuka na stanowiska:
    Pracownik linii
  • Ilość ofert pracy:
    300
    Ilość ofert pracy: 300
  • Kraj:
    Anglia
    Kraj: Anglia
  • Typ kontraktu:
    pełen etat
    Typ kontraktu: pełen etat
  • Wynagrodzenie netto:
    2000.00 EUR Miesięczne
  • Inne benefity oprócz wynagrodzenia:
    Ubezpieczenie
Wymagania
  • Wymagania:

    0 miesięcy doświadczenia jako Pracownik linii
    poziom Angielski - Średniozaawansowany
Inne informacje o ofercie pracy
  • Obowiązki
    Wyloty Nagłe styczeń 2017
    Czas Zespół Rekrutacja & Consultancy Ltd, lokowanie agencja zatrudniania niewykwalifikowanych pracowników zagranicznych pracowników w "depozyty brytyjskich operatorów"
    Jest to program pracy, pracy pozycji niewykwalifikowanych jako: Pracownik magazynu / Wózki widłowe (która obejmuje zajęcia dla składowania towarów, weryfikacji towarów porównawczych i produktów w magazynie, przenoszenie towarów i produktów w sklepie, podpisanie dostawy, nagrywanie uszkodzone lub zepsute towarów, selekcja i pakowanie do zadań przewozowych załadunku i rozładunku towarów) oraz wszelkie inne przedmioty, które odnoszą się do tej dziedziny. Nie jest szczególnie ciężka praca fizyczna, wszystko jest zautomatyzowane.

    wymagania:

    - Średni konwersacyjne English
    - Mężczyźni / kobiety / pary pomiędzy 18-55 lat
    - Doświadczenie w podobnej dziedzinie jest plus, ale nie jest miarą
    - Zebrane ludzi z dobrym nastawieniem, pracowity, poważny, przyjazny, w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, zorganizowany i nie mają problemów zdrowotnych.

    korzyści:

    - To zapewnia prawną umowę o pracę na czas nieokreślony
    - Pensje między 1200 i 1500 funty Funty
    - To działa w systemie zmianowym dzień / noc / weekend, w zależności od wymagań pracodawcy
    - Możliwość wykonania w godzinach nadliczbowych
    - Pomoc w uzyskaniu specjalistycznych form prawnych pracy i przebywania w (Krajowy numer ubezpieczenia, konta bankowego, itp) UK

    O

    Agencja Umieszczenie w pracy za granicą ITM akredytowanych Bukareszcie