Praca Asystent managera, Rumunia, 400.00 EUR Miesięczne | Tjobs

  • Oferta wygasła
  • Pracodawca szuka na stanowiska:
    Asystent managera
  • Ilość ofert pracy:
    1
    Ilość ofert pracy: 1
  • Kraj:
    Rumunia
    Kraj: Rumunia
  • Typ kontraktu:
    pełen etat
    Typ kontraktu: pełen etat
  • Wynagrodzenie netto:
    400.00 EUR Miesięczne
  • Inne benefity oprócz wynagrodzenia:
    Nie wskazano
Wymagania
  • Wymagania:

    poziom Angielski - Zaawansowany
    Prawo jazdy
    Prawo jazdy kategoria B rok 1 kategoria B rok 1
Inne informacje o ofercie pracy
  • MORGAN SOL recruteaza pentru clientul sau, companie ce activeaza in domeniul CONSULTANTEI si TRANZACTIILOR IMOBILIARE - ASSISTANT MANAGER

    RESPONSABILITATILE POSTULUI
    Legat de activitatile specifice, raspunde de:
    - indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
    - asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
    - preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
    - redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
    - asigurarea transmiterii / receptionarii documentelor prin curier, e-mail
    - actualizarea bazei de date documente
    - rezervari hotel parteneri externi, rezervari auto, etc.
    - elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor/rapoartelor cerute de management
    - asigurarea suportului administrativ pentru intreg departamentul din care face parte
    - alte sarcini trasate de managerul de departament

    CERINTE POST
    - EXCEL si WORD nivel MEDIU;
    - Cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
    - Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

    BENEFICII
    Pachet de compensatii si beneficii creat pe o structura motivanta si adaptata nevoilor si profilului candidatului. Oportunitatea de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul companiei.