Coordonator transporturi Cehia 1000.00 - 1600.00 EUR Pe lună Negociabil | Tjobs

  • Angajatorul caută:
    Coordonator transporturi
  • Număr poziții:
    3
    Număr poziții: 3
  • Țara:
    Cehia
    Țara: Cehia
  • Tipul de contract:
    full time
    Tipul de contract: full time
  • Salariul net:
    1000.00 - 1600.00 EUR Pe lună Negociabil
  • Alte beneficii pe lângă salariu:
    Cazare, Asigurare
Pentru a aplica la job ai nevoie de
  • Pentru a aplica la job ai nevoie de:

    Engleză nivel Începător
    Permis de conducere
    Permis de conducere categoria E, 1 ani categoria E, 1 ani
Alte informații legate de job
  • Descrierea companiei

    APOLMONT s.r.o. este specializata in recrutarea de personal din Cehia,Slovacia,Bulgaria si Romania in urmatoarele domenii de activitati:constructii de masini,prelucrearea metalelor,constructii,industria textila si servicii de transport. Firma noastra este autorizata in recrutarea de personal,inchirierea de personal,plasarea de personal precum si in activitatile de intermediere.

    Descrierea jobului

    Soferi disponibili pentru curse la distante mici: CEHIA-GERMANIA si CEHIA-POLONIA
    actele necesare:
    permis de conducere categoria C+E
    certificat medical pentru lucru.
    card tahograf digital
    certificat medical psihologic

    Primele doua saptamani vor lucra cu soferul de la firma pana se vor acomoda.
    sambata si duminica liber (cazarea asigurata de firma) in Cehia.

     Firma ofera:
    -contract de munca cu firma Apolmont .
    -asigurari sociale de sanatate
    -cazare gratuita, conditii de trai excelente (2 persoane in camera, grup sanitar propriu, terasa,amenajata cu paturi, dulap, noptiere, frigider, TV, precum si internet gratuit).
    -transport asigurat pana la locul de munca
    -drept de concediu de odihna platit conform legii
    -perioada angajarii este considerata pentru vechime
    FARA TAXE SI COMISIOANE!!!!