Electrician Germania 1900.00 EUR Pe lună | Tjobs

  • Angajatorul caută:
    Electrician
  • Număr poziții:
    16
    Număr poziții: 16
  • Țara:
    Germania
    Țara: Germania
  • Tipul de contract:
    full time
    Tipul de contract: full time
  • Salariul net:
    1900.00 EUR Pe lună
  • Alte beneficii pe lângă salariu:
    Cazare, Asigurare
Pentru a aplica la job ai nevoie de
  • Pentru a aplica la job ai nevoie de:

    4 ani experiență ca Electrician
    Germană nivel Mediu
    Permis de conducere
    Permis de conducere categoria B, 1 ani categoria B, 1 ani
Alte informații legate de job
  • Cautam vorbitori de limba germana - electricieni industriali pentru clienții noștri din Germania. Proiectele noastre sunt în mare parte în rafinării, centrale electrice, fabrici etc., în zonele industriale.

    Descrierea postului:

    - lucrari de instalatii electro
    - Tragerea cablurilor
    - Conectarea și construirea de panouri electrice
    - Conectarea dispozitivelor diferite
    - Punerea în funcțiune a sistemelor

    Contract Full time - 40 ore / săptămână.
    Informatii suplimentare:

    - Experiențe cu instalații de electro în fabrici, instalații industriale;
    - Abilitatea de a citi desene tehnice
    - Experiențe cu instalarea de panouri electrice, dispozitive, cu diferite moduri de cablare, cabluri de tragere
    - Experiențe cu instalare si montaj de panouri de înaltă tensiune, cabluri, Transformatoare;
    - Capacitatea de a lucra în înălțimi (schele)

    Echipamente de lucru: Este necesar să aveti instrumente proprii de mana. Într-un interviu cu angajatorul va fi specificat ce fel de instrumentesunt necesare .

    Cazare: Asigurarea și plătite de către angajator, GRATUIT
    Masa: suportata de către angajat