Dulgher Norvegia 2100.00 EUR Pe lună | Tjobs

  • Angajatorul caută:
    Dulgher
  • Număr poziții:
    30
    Număr poziții: 30
  • Țara:
    Norvegia
    Țara: Norvegia
  • Tipul de contract:
    full time
    Tipul de contract: full time
  • Salariul net:
    2100.00 EUR Pe lună
  • Alte beneficii pe lângă salariu:
    Cazare, Transport, Asigurare
Pentru a aplica la job ai nevoie de
  • Pentru a aplica la job ai nevoie de:

    5 ani experiență ca Dulgher
    Engleză nivel Mediu
Alte informații legate de job
  • Interviuri în București - săptămâna 6-10 februarie

    Cautam dulgheri/tamplari in lemn cu experiență, care vor lucra la diverse proiecte mari din Norvegia.

    Aveti nevoie de experiență în construcția de case din lemn, podele din lemn, ferestre si usi si stil plasterboardings. Munca se face în diferite șantiere de construcții din Norvegia. Activitatea principală este de a construi case, case de weekend, apartamente si cladiri de birouri.

    Descrierea postului:
    - montare acoperisuri,
    - Constructii din lemn
    - Lucrari interioare: pardoseli din lemn, montarea scarilor, , fixarea ferestrelor și ușilor

    Informatii necesara:
    - Este nevoie de bună cunoaștere a limbii engleze
    - Experiențele din străinătate reprezintă un mare avantaj
    - Toți candidații trebuie să fie în măsură să citească documentația tehnică

    Este garantat un minim de 37,5 ore pe săptămână și locuri de muncă pe termen lung

    Beneficii:
    - Tarif orar este de 181 NOK (brut) - salariu lunar de 28 960 NOK (aproximativ 3300 de euro brut și o rată de impozitare estimată de 30-35%;)
    - Indemnizația de deplasare pentru transportul local
    - Transport România - Norvegia plătit de angajator
    - ore minime garantate 37,5 ore
    - salariu la fiecare 2 săptămâni
    - Plăți pentru orele suplimentare (de obicei, 1.5x). Există loc de extra-ore.
    - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată (3 luni perioadă de probă)
    - Echipamentul de lucru și uneltele sunt furnizate de către angajator
    - Cazarea este asigurata de angajator, DAR trebuie plătită de către solicitant (250 de euro pentru 2 săptămâni).
    - Cazare oferite în bungalouri case, apartamente, case mobile;
    - Ajutor pentru înregistrări și conturi bancare
    - Posibilitatea de a învăța limba norvegiană

    Cerinţe:
    - Bună cunoaștere a limbii engleze
    - Cel puțin 3 ani de experiență de lucru cu lucrări similare
    - Flexibilitate
    - responsabilitate
    - Sanatate buna
    - Dispuși să lucreze în străinătate pentru mai mult timp

    Informații despre procedura de interviu. Te rog trimite:

    * CV-ul detaliat în limba engleză
    * Fotografie  (în mod ideal, la locul de muncă)
    * Toate certificatele legate de experiențe de muncă
    * Scrisori de referință de la angajatori anteriori pentru ultimii ani (Este foarte important să puteți documenta cel puțin 3 ani de experiență cu referințe scrise în cazul în care ați studiat ca tâmplar. Dacă nu aveți o școală de tomplar trebuie să documentati cel puțin 5 ani de experienţa cu referințe scrise)