Dulgher prefabricate - Dulgher
Olanda - Veghel

Publicat in - DATA PUBLICARII
Expira la - DATA EXPIRARII
Locul
Net salariul pe luna
2249€ - 2378.75€
Experienta
24 Luni
BENEFICII
Angajatorul va restitui costul transportului local de la si spre locul de munca
Cazarea asigurata de angajator
Specializarea
Dulgher prefabricate
Limbi
Engleză - Mediu
Olandeză - Mediu
Permis de conducere
B - 12 Luni
Pozitia
2
Data inceperii
22-Mai-2023
Tipul platii
Lunar

Căutăm muncitori la prefabricați care să lucreze în Țările de Jos.

Ce se oferă: contract olandez, cazare asigurată de angajator, programul de lucru variază între 37,5 și 40 de ore, iar salariul se plătește la fiecare patru săptămâni.

Este necesar să aveți bune abilități de comunicare în engleză sau olandeză, să dețineți permis de conducere categoria B și de preferință propria mașină și certificat VCA.

Descrierea postului:

 Pregătirea spațiului pentru elementele prefabricate;

 Pregatirea ancorelor pentru elementele prefabricate;

 Amplasarea elementelor prefabricate;

 Turnarea betonului pentru asigurarea elementelor prefabricate;

 Turnați beton cu măiestrie bună;

 Îndepărtați cofrajele elementelor prefabricate în așa fel încât acestea să poată fi folosite imediat pentru asamblare;

 Descărcarea elementelor prefabricate;

 Curăţarea şi întreţinerea locului de muncă.