Montator panouri solare
Olanda - Weert

Publicat in - DATA PUBLICARII
Expira la - DATA EXPIRARII
Locul
Net salariul pe luna
2162.5€ - 2595€
Experienta
0 Luni
BENEFICII
Modalitatea de transport va fi discutata in timpul interviului
Cazarea asigurata de angajator
Limbi
Engleză - Avansat
Germană - Avansat
Olandeză - Mediu
Permis de conducere
B - 2 Luni
Pozitia
5
Data inceperii
30-Iunie-2023
Tipul platii
Săptămânal

Căutăm un stagiar montator de panouri solare care să se alăture echipei noastre pentru diverse proiecte. În calitate de stagiar, veți lucra alături de montatori experimentați de panouri solare și veți fi responsabil de transportul și sortarea materialelor, de transmiterea acestora altor membri ai echipei și de învățarea cum să conectați panourile.

Responsabilitati: transport si sortare materiale; transmite materiale altor membri ai echipei; învață cum să conectezi panourile; asigurați-vă că sunt respectate în permanență un nivel înalt de standarde și practici de siguranță; să respecte toate reglementările, liniile directoare și procedurile relevante; lucrează în colaborare cu echipa pentru a asigura un flux de lucru fluid și eficient; îndeplinește alte sarcini conexe după cum este necesar;

Cerințe: bune abilități de comunicare în engleză, germană sau olandeză; p Vehicul privat/transport sau permis de conducere; sârguință, onestitate și dorință de a învăța și de a crește

Ceea ce oferim:

  - Salariu competitiv – 12,50 € (net) pe ora

  - Asigurare de sănătate cuprinzătoare și garanții sociale și pensii

  - Angajare pe termen lung cu oportunități de avansare

  - Ajutor și suport 24/7 pentru a asigura un mediu de lucru sigur și productiv

  - Acces la instrumente și formare pentru a vă îmbunătăți abilitățile și cunoștințele

  - Contract de munca olandez

În plus față de beneficiile enumerate mai sus, ne angajăm să oferim un mediu de lucru susținător și colaborativ în care puteți învăța și crește în cariera dvs. de montator de panouri solare. Cu oportunități de formare și dezvoltare, precum și feedback regulat și recunoaștere pentru munca ta grea, vei avea tot ce ai nevoie pentru a reuși în acest rol interesant și plin de satisfacții. Aplicați acum pentru a vă alătura echipei noastre și a face primul pas către un viitor luminos în energia regenerabilă! Vă rugăm să rețineți că pentru acest post sunt necesare un vehicul privat/transport și permis de conducere.