Autobuz - Mecanic auto
Olanda - Kampen

Publicat in - DATA PUBLICARII
Locul
Net salariul pe luna
2422€ - 2768€
Experienta
36 Luni
BENEFICII
Cazarea asigurata de angajator
Angajatorul va restitui costul transportului local de la si spre locul de munca
Specializarea
Autobuz
Limbi
Engleză - Mediu
Permis de conducere
B - 0 Luni
Pozitia
1
Data inceperii
01-Noiembrie-2024
Tipul platii
Săptămânal

Pentru clientul nostru, revânzător de vehicule comerciale, căutăm un adevărat profesionist cu ochi pentru detalii, pasiune pentru vehicule și experiență în reparații și întreținere vehicule comerciale. Această companie crește rapid și, prin urmare, caută un coleg entuziast care să se alăture echipei!

Descrierea postului:

În calitate de mecanic de vehicule comerciale, veți efectua zilnic:

Verificarea si stabilirea reparațiilor la vehiculele comerciale;

Efectuarea reparațiilor și întreținerii necesare;

Raportarea și comandarea materialelor;

Vă asigurați că vehiculele comerciale vândute sau care urmează să fie vândute funcționează perfect! Împreună ne străduim să oferim clienților standarde ridicate, iar pentru realizarea acestui obiectiv sunteți o verigă importantă în acest sens.

Ce iti oferim?

Un salariu brut excelent de la 2600 € până la 3250 € fără ATV și rezervări;

Rambursarea cheltuielilor de deplasare în conformitate cu contractul colectiv de muncă (0,23 euro pe kilometru);

Un mediu de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere și entuziaste;

Oportunități bune de specializare în funcție de interesele tale;

Vă putem oferi cazare în această zonă;

Posibilitate pentru propria contribuție și dezvoltare, scopul este calitatea!

Ce vă cerem?

Sunteți dornic să învățați, precis și muncitor;

Experiență dovedită ca mecanic auto (vehicule comerciale);

Sunteți disponibil full-time;

Este necesar permis de conducere B.